Tanker Suyu

Hür Su olarak kendi artezen kuyularımızdan günde 3000 ton tanker su , havuz suyu sağlayabilmekteyiz.Tanker suyu kapasitemizin 500 tonu arıtılmış dır. Sağladığımız her sudan 500 tonda bir numuneler alınarak tahlil edilmektedir. Havuzlarda kullanılacak suyun kesinlikle profesyonel bir firma tarafından deneyimli personeller tarafından doldurulması gerekmektedir.

Kullanma suyu , tanker suyu ; ham sondaj suyu, arıtılmış tatlı su, deiyonize demineralize saf su seçenekleri ile suyun her kalitesini verebiliyoruz. Bünyemizdeki sondajlardan temin ettiğimiz suyu kendi tankerlerimizle size ulaştırarak büyük maliye & fiyat avantajları sağlıyoruz.

1 ton ile 32 ton arası Tankerlerimiz ile Tanker Suyu Servisimiz Vardır.

 

İnşaatlarınızın ve şantiyelerinizin ihtiyaçlarını gerek 1 tonluk gerekse 26’ tonluk tankerlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Özellikle şantiye sahasında toz engelleme çalışmaları konusunda deneyim sahibi ekibimizle her an hizmetinize hazırız..
Tanker Su ; Anadolu ve Avrupa yakası bölgelerideki Konutlara, Villalara, İnşaat Firmalarına, Hazır Beton Santrallerine, Özel Şirketler’e , Devlet Daireleri , Üniversiteler , Hastaneler, Oteller, Yüzme Havuzları , Peysaj Yeşil alan sulamaları, Toz engelleme çalışmaları, Arazöz hizmetleri gibi tüm faaliyet ve alanlar için  tanker suyu , kullanma suyu ihtiyaçlarını profesyonel olarak kesintisiz 7 gün 24 saat karşılamaktayız.
Tanker suyunda suyun temiz ve kaliteli olması tankerlerin periyodik bakımlarının zamanında ve doğru şekilde yapılması, Tanker su satışında tankerlerin bakımlı suyun hijyenik düzeyde olması önemlidir. Alacağınız tanker suyun kalitesinden emin