Sanayi Suyu

Sanayi ve fabrika suyunda suyun ince ebetta olması ( sert olmaması önem arz etmektedir. Baskan Su olarak suyumuzun analizleri yapılmaktadır . Sanayi suyu ve fabrika suyu ihtiyaçlarınızı kartal’daki su dolum merkezimizden fabrikanıza ve sanayi işletmenize ulastırmaktayız.

Suyumuz işletmenize ulaşıncaya kadar personellerimizden bilgi almakta, işimizin takipçisi olmaktayız. Firmanıza hizmet verme arzusu ile telefonlarınızı beklemekteyiz..

Sanayi suyunda suyun ince ebetta ( sert olmaması çok önemlidir. Hür Su olarak suyumuzun kalitesi üst düzeyde olup her(1000)tonda numunelerle analizleri yapılmaktadır. Suyunuz fabrikalarınıza ulaştırılana kadar personellerimizden bilgi alınmaktadır. Sizlerden ricamız alacağınız suyun kalitesini ve fiyatını iyi araştırmanızdır..

Saf Su Nedir ? Saf su laboratuvarlarda kullanılan su; organik ve inorganik maddelerden arındırılmış damıtık sudur.Hür su olarak yakın zamanda saf su üretimi ve satışı yapma hazırlığı içerisindeyiz.

Otomotiv, Kimya, İlaç, Gıda ve Tekstil sektörünün araştırma ve kalite kontrol laboratuvarlarında, tıp laboratuvarlarında, hastane ve kliniklerin ameliyathanelerınde, imalat sektöründe kullanılan iletkenliği 0,01 uS/cm ile 10 uS/cm arasında değişen içindeki minerallerden ve organik maddelerden uzaklaştırılmış , UV filtrelerinden geçirilmiş sudur.

Sanayi Suyu